coutellerie.pl

Blog tematyczny związany z szeroko pojętą kuchnią.

Dieta

Okręgowa spółdzielnia mleczarska – zdrowy nabiał na śniadanie, obiad i kolację

Okręgowa spółdzielnia mleczarska – zdrowy nabiał na śniadanie, obiad i kolację

Oferta artykułów spożywczych jest bardzo szeroka i obecnie praktycznie w każdym sklepie można kupić wiele produktów z każdego zakątka na ziemi. Warto jednak wybierać produkty z rodzimego rynku, gdyż nie tylko wspiera się lokalne firmy, ale również przyczynia się do wzrostu gospodarczego. Dodatkowo wybierając nabiał z okręgowej spółdzielni mleczarskiej, można mieć pewność, że będą to nie tylko smaczne, ale przede wszystkim wysokiej jakości produkty. Co można kupić w OSM i dlaczego warto jeść w ogóle nabiał?

Nabiał – dlaczego warto jeść?

Nabiał jest zdrowy i powinno się go spożywać codziennie oczywiście w odpowiednich ilościach. W serach, kefirach, jogurtach, czy maślance znajduje się wapń, który korzystnie wpływa na kości i zmniejsza ryzyko osteoporozy. Oprócz wapnia znajduje się w nabiale też potas czy magnez, ale i witaminy z grupy B oraz witamina słońca D3. Dla osób, które chcą zrzucić zbędne kilogramy, z pewnością ważną informacją będzie fakt, że w nabiale znajduje się spora ilość białka, które powoduje uczucie sytości. Zatem po takim posiłku nie sięga się po przekąski, a więc można kontrolować swoją wagę pod warunkiem, że wybiera się produkty o niskiej zawartości tłuszczu. Tłuste sery czy śmietanę 30% warto włączyć też do diety, ale w mniejszych ilościach.

Jakie produkty można kupić w OSM?

Okręgowa spółdzielnia mleczarska to miejsce, w którym można kupić różnego rodzaju produkty nabiałowe, idealnie nadające się na co dzień na śniadanie, obiad i kolację. Dzieciaki uwielbiają płatki śniadaniowe, a te można przygotować na mleku lub na jogurcie naturalnym. Zdrowe i smaczne śniadanie można przygotować z białego twarogu, a do obiadu szczególnie w sezonie młodych ziemniaków niezastąpione będą kefir, maślanka lub zsiadłe mleko. W okręgowej spółdzielni mleczarskiej można kupić także różnego rodzaju sery, śmietany, masło czy desery. To jednak nie wszystko, bo oferta jest też skierowana do wegan, którzy nie jedzą produktów pochodzenia zwierzęcego. Dzięki takiej różnorodności można mieć pewność, że jadłospis będzie urozmaicony i każdy będzie mógł dostarczyć do organizmu niezbędnych witamin i składników odżywczych.

Okręgowa spółdzielnia mleczarska – oferta dla klientów indywidualnych i firm

Okręgowa spółdzielnia mleczarska to firma z doświadczeniem i tradycjami, które sięgają ubiegłego wieku, co jest odczuwalne w produktach dostarczanych do klientów. Przez te wszystkie lata mleczarnie rozwijały się i dostosowywały swoje usługi i produkty do potrzeb rynku, dzięki czemu oferują artykuły najwyższej jakości przygotowane z niezwykłą starannością. OSM sprzedaje swoje produkty detalicznie i hurtowo, a oferta jest skierowana do firm, klientów indywidualnych i rolników. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym proces produkcji nabiału jest w pełni zautomatyzowany, a dzięki wysokiej jakości maszynom i komputerom każdy produkt jest nadzorowany i można mieć pewność, że jest on smaczny i zdrowy.

OSM – firma z tradycjami

Coraz więcej osób kupując w sklepach, sprawdza, skąd pochodzą produkty. Jest to bardzo ważne, gdyż wybierając polskie towary, wspiera się polski rynek i wpływa się na zatrudnienie. Kupując zatem nabiał z okręgowej spółdzielni mleczarskiej, można mieć pewność, że mleko pochodzi od polskich rolników, a wszystkie produkty są wytwarzane według najwyższych standardów. Każdy, kto też lubi nabiał i docenia produkty wysokiej jakości, wie, że mleko pochodzące od polskich rolników jest jednym z lepszych i smaczniejszych. Zatem sięgając po nabiał z OSM, stawia się na dobry smak.

Materiał zewnętrzny

Udostępnij